SworldCraft

Oficjalne forum serwera SworldCraft

Ogłoszenie

Start serwera już 6 grudnia!

#1 2013-12-02 18:53:27

Ciasteczkowy80

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-27
Posty: 8
Punktów :   

Czym jesteśmy?

Serwer CookieCraft był lekkim niewypałem lecz gdy zmieniono em... nazwe,host,pluginy,typ i admininstracje pojawiła się nadzieja...
15 Czerwca 2012 roku na hostingu CraftSerwers odpalił serwer SworldCraft o ip sworldcraft.csrv.pl(to ip nie działa)
serwer miał na początku 20 slotów i kilku zaprzyjaźnionych graczy.Potem pod naporem użytkowników było 50,80 a potem 100 slotów.Serwer był popularny ale przez zbyt dużą admininstracje,eventy,konkursy itp. każdy miał Vipa op lub gm.
Serwer upadał. sloty spadły do 50 potem do 20 a 13 lutego 2013 roku serwer padł.Dziś załozyciel Sworldcraft'a (czyli ja hy hy hy) postanowił odnowić ten tak lubiany przez was serwer Survival+Gildie.Tym razem ze skromną obsadą ruszamy na mało popularnym hoście z 20 slotami.Może powrócimy z rozmachem a może serwer nie przetrwa miesiąca.Zobaczymy.A narazie zyczymy wam miłej gry i przepraszam jesli zrobiłem błędy ortografaiczne.

hy hy hy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przemiarki.pun.pl www.ur-rolnictwo.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.firataleague.pun.pl www.zipps.pun.pl